| Bakır veya bakır alaşım USS No. | Tanım |
| C10100 | Oksijen - ücretsiz elektronik |
| C10200 | Oksijen - Kalıntı Deoksidanlar Olmadan Ücretsiz |
| C10300 | Oksijen - ücretsiz, ekstra düşük fosfor |
| C10800 | Oksijen - ücretsiz, düşük fosfor |
| C12000 | Fosforlu, düşük artık fosfor |
| C12200 | Fosforlu, yüksek artık fosfor |
| C14200 | Fosforlu, arsenik |
| C19200 | Fosforlu, % 1 demir |
| C23000 | Kırmızı pirinç |
| C28000 | Muntz Metal |
| C44300 | Amirallik Metalleri, B, C ve D |
| C44400 | |
| C44500 | |
| C60800 | Alüminyum bronz |
| C61300 | |
| C61400 | Alüminyum bronz, D |
| C68700 | Alüminyum pirinç, b |
| C70400 | 95 - 5 bakır-nikel |
| C70600 | 90 - 10 bakır-nikel |
| C70620 | 90 - 10 bakır - nikel-kayma sınıfı |
| C71000 | 80 - 20 bakır-nikel |
| C71500 | 70 - 30 bakır-nikel |
| C71520 | 70 - 30 bakır - nikel-kayma sınıfı |
| C71640 | Bakır - nikel - demir - manganez |
| C72200 |




GNEE'nin sağlayabileceği bakır ürünler
| Ürün adı | Bakır boru |
| Standart | ASTM, JIS, DIN, GB, AISI, DIN, EN |
| Malzeme | T1, T2, T3, C21000, C22000, C22600, C23000, C24000, C26000, C26130, C26800, C27000, C27200, C46500, C51000, C52100, C53400, C61300, C61400, C63000, C63800, C65100, C65500, H63, H65, H68, H70, H80, H85, H90, H96. |
| Saflık | 99.9% |
| Teknik | Soğuk çekilmiş, sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş ve diğerleri. |
| Yan şekli | Yuvarlak, kare, dikdörtgen, vb |
| Dış çap | 6.35-406mm veya özelleştirilebilir |
| Kalınlık | 0.5-80mm veya özelleştirilebilir |
| Uzunluk | 1-12m veya özelleştirilebilir |
| Yüzey tedavisi | Kaplama, oksidasyon, kaplama, parlatma vb. |
| Tip | Kesintisiz, kaynaklı |
| Köken | Çin |
| Teslimat süresi | 7-15 gün, duruma ve miktara bağlı olarak |
| Fiyat Şartları | EXW, FOB, CIF, CRF, CNF veya diğerleri |
| Yükleme bağlantı noktası | Çin'de herhangi bir liman |
| Ödeme süresi | TT, LC, Cash, PayPal, DP, DA, Western Union veya diğerleri. |
| Başvuru | 1. İnşaat endüstrisi2. Mekanik Üretim, Enerji Ekstraksiyonu3. Ev cihaz endüstrisi, soğutma endüstrisi, ulaşım endüstrisi, ev dekorasyonu ve banyo4. İletişim teknolojisi, altyapı, belediye boru hattı ağı, vb. |
| Ambalajlama | Paket, PVC çantası, naylon kemer, kablo kravat, standart ihracat denize elverişli paket veya reque olarak |
| Hizmet İşleme | Bükme, kaynak, çeyizleme, yumruklama, kesme ve diğerleri |
| Tolerans | ±% 1 |
Standart | ASTMB152, B187, B133, B301, B196, B441, B465, JISH3250-2006, |
Malzeme | C10100,C10200,C10300,C10400,C10500,C10700,C10800,C10910,C10920, |
Çap | 3mm ~ 800mm |
Uzunluk | 1.0m 5.8m, 6m veya gerektiği gibi |
İhraç etmek | Singapur, Hindistan, Polonya, Endonezya, Ukrayna, İspanya, Kore, Tayland, Kanada, ABD, |
Konteyner boyutu | 20ft gp: 5898mm (uzunluk) x2352mm (genişlik) x2393mm (yüksek) |
Fiyat süresi | Ex - çalışma, FOB, CFR, CIF, vb. |
Başvuru | Bakır Bar, Tekne Binası, Savaş Endüstrisi, Otomobil Endüstrisi ve İletişimde yaygın olarak kullanılmaktadır. |
Paketi | Standart ihracat denize elverişli paket, her türlü ulaşım için uygun veya gerektiği gibi. |
Temas etmek | Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. |
Ürün adı | Bakır şerit / bakır bant / bakır levhalar bobin |
Şekil | şerit, bant, bant, bobin, rulo |
Standart | ASTM, ISO, JIS, DIN, GB, EN |
Seviye | ASTM: C10100, C10200, C10300, C10400, C10500, C10700, C10800, C10910, C10920, |
Moq | 300kg |
Temper | 1/4 sert, 1/2hard, tam sert, yumuşak, vb. |
Yüzey | Değirmen kaplaması, cilalı, eloksal, fırçalama, kum patlatma, toz boyası, vb. |
Ödeme şartları | T/T, L/C, Western Union, PayPal |
Fiyat Şartları | CIF, CFR, FOB, CIF, EXW, CNF |
Genişlik | 0.1-1500mm veya özelleştirilmiş |
Kalınlık | 0.1-50mm veya özelleştirilmiş |
Paketi | Standart ihracat denize elverişli paket veya gerektiği gibi. |
Teslimat süresi | Depozito aldıktan yaklaşık 7 ~ 10 iş günü |
Başvuru | 1) Daha fazla mutfak. |
Ürün adı | Bakır tel |
Tip | Yalıtılmış |
Ödeme süresi | TT/Ticaret Sigortası/Kredi Kartı |
Teslimat süresi | 7-30 gün (miktara bağlı) |
Nakliye şartları | FOB CIF DDP EXW |
Termal sınıf | 130/155/180/200/220 C |
Çap | 0.04mm-6.0mm |
Emaye tipi | Polyester/poliüretan/poliesterimid/poliamid - IMID |
Başvuru | Motor Transformatör Fan Hoparlörü |
Şef içeriği | 99% |
Bakır CNC işlenmiş parçalar
Ürün adı | Bakır tel |
Tip | Yalıtılmış |
Ödeme süresi | TT/Ticaret Sigortası/Kredi Kartı |
Teslimat süresi | 7-30 gün (miktara bağlı) |
Nakliye şartları | FOB CIF DDP EXW |
Termal sınıf | 130/155/180/200/220 C |
Çap | 0.04mm-6.0mm |
Emaye tipi | Polyester/poliüretan/poliesterimid/poliamid - IMID |
Başvuru | Motor Transformatör Fan Hoparlörü |
Şef içeriği | 99% |

Hakkımızda
2008 yılında kurulan, premium bakır ürünleri ihraç etme konusunda uzmanlaşıyoruz. Üretimimiz sürekli döküm hatları ve hassas çizim makineleri kaldırır. Eddy akım testi ve spektrometre analizi de dahil olmak üzere titiz kalite kontrolü, bakır tüplerimizin ve bobinlerimizin küresel uygulamalar için üstün performansını garanti eder.
Herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen hemen bizimle iletişime geçin!
E -posta Adresi:sales@gneemetal.com
Metrekare inşa edilmiş
Kurumsal çalışanlar
İşbirliği ortağı
Yıllık Deneyim




