Bakır Nikel C70600% 10 nikel veya ASTM B111 ve ASME SB111 olarak oluştuğu için bakır nikel 90/10 olarak da bilinir. C70600, ılımlı mukavemeti, kaynaklanabilirliği ve biçimlendirilebilirliği ile bilinir. Kontrollü miktarlarda demir ve manganezin dahil edilmesi, 90/10 alaşımına, genel korozyon ve stres çatlamasına karşı olağanüstü bir direnç, ayrıca yüksek hızlarda hava kabarcıkları ve silt akan çalkantılı su nedeniyle erozyon ve sıkıntı verir.
C70600 Bakır Nikel Uygulamaları
Sualtı Tüpü
Eşyalar
Deniz donanımı
Tuzdan arındırma
Standart C70600 boyutlarının listesi
Yuvarlak çubuk: ¼ "Dia. 10'dan"
Sayfa: .065 ", .125"
Plaka: 3/16 "Kalın 3"
Tüp: Kondenser Tüp
Boru: ¼ "Standart (Sch 40) 10'dan"
¼ "Ekstra Ağır (SCH 80) 4'e kadar"
½ "Sınıf 200 Mil - T-16420 K 10 ile 10"
Bağlantılar: Sınıf 200, Sch 40, Sch 80, Butt - Kaynak Bağlantıları
Dişli ve soket - kaynak bağlantı parçaları, 3000#/6000#
C 96200 400# soket - kaynak bağlantı parçaları
Flanşlar: slip - açık, dişli, kör, kaynak - boyun flanşları
90/10 imalat özellikleri
|
Birleştirme Tekniği |
Uygunluk |
|---|---|
| Lehimleme | Harika |
| Lehimleme | Harika |
| Oksiasetilen kaynağı | Adil |
| Gaz korumalı ark kaynağı | Harika |
| Kaplanmış metal ark kaynağı | İyi |
| Nokta kaynağı | İyi |
| Dikiş kaynağı | İyi |
| Popo kaynağı | Harika |
| Soğuk olma kapasitesi çalıştı | İyi |
| Sıcak oluşma kapasitesi | İyi |
| İşlenebilirlik derecesi | 20 |
Kimyasal bileşim
|
|
Cu(1) |
Fe |
Pb |
MN |
Ni(2) |
Zn |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Min./max. | REM. | 1.0-1.8 | 0.05 | 1.0 | 9.0-11.0 | 1.0 |
| Nominal | 88.6 | 1.4 | - | - | 10.0 | - |
Bakırın Özellikleri - Nikel Tüp
Alaşım C70600, tavlanmış durumda normalde yeniden çizilmiş boru olarak sağlanır. Güç ve iyi süneklik kombinasyonu mükemmel biçimlendirilebilirlik sağlar.
Bakır - nikel çelikten daha yumuşak olduğundan, ilk önce korkutmanın bir sorun olabileceğinden korkuldu. Deneyim, durumun böyle olmadığını göstermiştir.
Korozyon direnci
Bir fren borusu malzemesi olarak uygulanmasından önce yıllarca, tankerlerdeki gemilerde, elektrik santrali kondansatörlerinde ve hidrolik hatlarda C70600 alaşımı kullanılmış ve salin koşullarına karşı mükemmel bir direnç göstermiştir. İlk testler, bakır - nikelin, çelik ile patlama basıncına karşı neredeyse aynı dirence sahip olduğunu ortaya koydu. Bununla birlikte, testte, 180 gün boyunca tuz spreyine maruz kaldığında, Steel'in patlama gücü önemli ölçüde azalır. Bakır alaşımı tutarlı bir şekilde dirençli kalır.




GNEE'nin sağlayabileceği bakır ürünler
| Ürün adı | Bakır boru |
| Standart | ASTM, JIS, DIN, GB, AISI, DIN, EN |
| Malzeme | T1, T2, T3, C21000, C22000, C22600, C23000, C24000, C26000, C26130, C26800, C27000, C27200, C46500, C51000, C52100, C53400, C61300, C61400, C63000, C63800, C65100, C65500, H63, H65, H68, H70, H80, H85, H90, H96. |
| Saflık | 99.9% |
| Teknik | Soğuk çekilmiş, sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş ve diğerleri. |
| Yan şekli | Yuvarlak, kare, dikdörtgen, vb |
| Dış çap | 6.35-406mm veya özelleştirilebilir |
| Kalınlık | 0.5-80mm veya özelleştirilebilir |
| Uzunluk | 1-12m veya özelleştirilebilir |
| Yüzey tedavisi | Kaplama, oksidasyon, kaplama, parlatma vb. |
| Tip | Kesintisiz, kaynaklı |
| Köken | Çin |
| Teslimat süresi | 7-15 gün, duruma ve miktara bağlı olarak |
| Fiyat Şartları | EXW, FOB, CIF, CRF, CNF veya diğerleri |
| Yükleme bağlantı noktası | Çin'de herhangi bir liman |
| Ödeme süresi | TT, LC, Cash, PayPal, DP, DA, Western Union veya diğerleri. |
| Başvuru | 1. İnşaat endüstrisi2. Mekanik Üretim, Enerji Ekstraksiyonu3. Ev cihaz endüstrisi, soğutma endüstrisi, ulaşım endüstrisi, ev dekorasyonu ve banyo4. İletişim teknolojisi, altyapı, belediye boru hattı ağı, vb. |
| Ambalajlama | Paket, PVC çantası, naylon kemer, kablo kravat, standart ihracat denize elverişli paket veya reque olarak |
| Hizmet İşleme | Bükme, kaynak, çeyizleme, yumruklama, kesme ve diğerleri |
| Tolerans | ±1% |
|
Standart |
ASTMB152, B187, B133, B301, B196, B441, B465, JISH3250-2006, |
|
Malzeme |
C10100,C10200,C10300,C10400,C10500,C10700,C10800,C10910,C10920, |
|
Çap |
3mm ~ 800mm |
|
Uzunluk |
1.0m 5.8m, 6m veya gerektiği gibi |
|
İhraç etmek |
Singapur, Hindistan, Polonya, Endonezya, Ukrayna, İspanya, Kore, Tayland, Kanada, ABD, |
|
Konteyner boyutu |
20ft gp: 5898mm (uzunluk) x2352mm (genişlik) x2393mm (yüksek) |
|
Fiyat süresi |
Ex - çalışma, FOB, CFR, CIF, vb. |
|
Başvuru |
Bakır Bar, tekne yapımı, savaş endüstrisi, otomobil endüstrisinde ve iletişimde yaygın olarak kullanılmaktadır. |
|
Paketi |
Standart ihracat denize elverişli paket, her türlü ulaşım için uygun veya gerektiği gibi. |
|
Temas etmek |
Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. |
|
Ürün adı |
Bakır şerit / bakır bant / bakır levhalar bobin |
|
Şekil |
şerit, bant, bant, bobin, rulo |
|
Standart |
ASTM, ISO, JIS, DIN, GB, EN |
|
Seviye |
ASTM: C10100, C10200, C10300, C10400, C10500, C10700, C10800, C10910, C10920, |
|
Moq |
300kg |
|
Temper |
1/4 sert, 1/2hard, tam sert, yumuşak, vb. |
|
Yüzey |
Değirmen kaplaması, cilalı, eloksal, fırçalama, kum patlatma, toz boyası, vb. |
|
Ödeme şartları |
T/T, L/C, Western Union, PayPal |
|
Fiyat Şartları |
CIF, CFR, FOB, CIF, EXW, CNF |
|
Genişlik |
0.1-1500mm veya özelleştirilmiş |
|
Kalınlık |
0.1-50mm veya özelleştirilmiş |
|
Paketi |
Standart ihracat denize elverişli paket veya gerektiği gibi. |
|
Teslimat süresi |
Depozito aldıktan yaklaşık 7 ~ 10 iş günü |
|
Başvuru |
1) Daha fazla mutfak eşyası. |
|
Ürün adı |
Bakır tel |
|
Tip |
Yalıtılmış |
|
Ödeme süresi |
TT/Ticaret Sigortası/Kredi Kartı |
|
Teslimat süresi |
7-30 gün (miktara bağlı) |
|
Nakliye şartları |
FOB CIF DDP EXW |
|
Termal sınıf |
130/155/180/200/220 C |
|
Çap |
0.04mm-6.0mm |
|
Emaye tipi |
Polyester/poliüretan/poliesterimid/poliamid - IMID |
|
Başvuru |
Motor Transformatör Fan Hoparlörü |
|
Şef içeriği |
99% |
Bakır CNC işlenmiş parçalar
|
Ürün adı |
Bakır tel |
|
Tip |
Yalıtılmış |
|
Ödeme süresi |
TT/Ticaret Sigortası/Kredi Kartı |
|
Teslimat süresi |
7-30 gün (miktara bağlı) |
|
Nakliye şartları |
FOB CIF DDP EXW |
|
Termal sınıf |
130/155/180/200/220 C |
|
Çap |
0.04mm-6.0mm |
|
Emaye tipi |
Polyester/poliüretan/poliesterimid/poliamid - IMID |
|
Başvuru |
Motor Transformatör Fan Hoparlörü |
|
Şef içeriği |
99% |

Hakkımızda
2008 yılında kurulan, premium bakır ürünleri ihraç etme konusunda uzmanlaşıyoruz. Üretimimiz sürekli döküm hatları ve hassas çizim makineleri kaldırır. Eddy akım testi ve spektrometre analizi de dahil olmak üzere titiz kalite kontrolü, bakır tüplerimizin ve bobinlerimizin küresel uygulamalar için üstün performansını garanti eder.
Herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen hemen bizimle iletişime geçin!
E -posta Adresi:sales@gneemetal.com
Metrekare inşa edilmiş
Kurumsal çalışanlar
İşbirliği ortağı
Yıllık Deneyim




