C60800 Alüminyum Bronz Malzeme PDF
ASTM B111 C60800 Kalın - Duvar Bakır Tüpmükemmel mukavemet, aşınma direnci ve korozyon direncine sahip bir alüminyum - bronz alaşımdır, bu da onu çeşitli endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanır.
ASTM B111 C60800 İçi Boş Bakır Borusunun Malzeme Özellikleri
Kimyasal bileşim:
- bakır (cu) + gümüş (AG):% 93.0'a eşit veya eşit
- alüminyum (AL):%5.0 -6.5%
- demir (Fe):% 0.10'dan daha az veya daha az
- kurşun (PB):% 0.10'dan daha az veya eşit
- arsenik (as):%0.02 -0.35%
- silikon (SI):%0.10'dan daha az veya eşit.
- ** Fiziksel Özellikler **:
- Yoğunluk: 8.17 g/cm³.
- erime noktası: 1050-1065 derece.
Mekanik Özellikler:
Çekme mukavemeti: 415 MPa'dan büyük veya eşit.
Verim mukavemeti: 185 MPa'dan daha büyük veya eşit.
Uzatma:%55.
Sertlik (Rockwell F): 77.
Korozyon direnci:
C60800 alüminyum bronz, özellikle hava, tatlı su, deniz suyu ve bazı asidik ortamlarda mükemmel korozyon direncine sahiptir.
ASTM B111 C60800 Bakır Su Borusu İşleme Teknolojisi
Soğuk çalışma:C60800 Alüminyum bronz mükemmel soğuk çalışma özelliklerine sahiptir ve yüksek hassasiyet ve yüksek mukavemet gerektiren üretim bileşenleri için uygundur.
Sıcak Çalışma:Sıcak çalışma özellikleri kabul edilebilir, ancak işleme sıcaklığının dikkatli bir şekilde kontrolü gereklidir.
Kaynak:Elektrik ve gaz kaynağı mümkündür, ancak kurşun lehimleme zordur.
ASTM B111 C60800 İnce Duvar Bakır Borusunun Uygulamaları
- ** Deniz Mühendisliği **:Gemi pervaneleri, pompalar, vanalar ve diğer bileşenlerin üretiminde kullanılır.
- ** Makine Üretimi **:Dişliler, yataklar ve diğer yüksek - yük bileşenlerinin üretiminde kullanılır.
- ** Kimyasal Ekipman **:Kondenser, buharlaştırıcılar ve ısı eşanjörlerinin üretimi için uygundur.
- ** Güç endüstrisi **:Mükemmel elektriksel iletkenliği nedeniyle, genellikle elektrik konektörlerinde ve şalterinde kullanılır.
C60800 alüminyum bronz, mükemmel mukavemeti, aşınma direnci ve korozyon direnci nedeniyle yüksek - mukavemet, korozyon - dirençli bileşenlerin üretimi için yaygın bir malzemedir. C60800'ün cilalı kare plakaları, yüksek yüzey kalitesi ve işleme doğruluğu gerektiren uygulamalar için özellikle uygundur.




C60800 GNEE tarafından sağlanan ürün formları
C60800 Alüminyum Bronz Plaka/Sac
| Öğe | Bakır plaka, bakır tabakası, el yapımı bakır plaka, bakır parlak plaka |
| Malzeme | TU2, C10200, T2, M1, TP1, C1201T, C1200, TP2, C1220T, C12200, C14200, C19200,C19400,C2300,H59,H62,C2800,C44300,C44400,C44500, C60800, C61400, C65100, C65500, C68700, C70400, C70600, C71000, vb. |
|
Malzeme |
Pirinç: C21000, C22000, C22600, C23000, C24000, C26000, C26130, C26800, C27000, C27200, C27400, C28000, vb. |
|
Kurşunlu Pirinç: C31400, C31600, C32000, C33000, C33200, C33500, C34000, C34200, C34500, C35000, C35300, C35600, C36000, C36500, C37000, C37700, C38000, C38500, vb. |
|
|
Tin Pirinç: C40500, C40800, C41100, C42200, C44400, C48200, C46400, C46200, vb. |
|
|
Alüminyum Bronz: C60800, C62300, C62400, C63000, C63200, C64200, vb. |
|
|
Nikel Bakır: C71000, C71500, C70400, C70600, C70250, C70260, C71520, C72200, C74500, C75200, C77400, vb. |
|
|
Fosfor Bronz: C50500, C51100, C52100, C51980, vb. |
|
| Standart | GB/T5231-2001.GB/T1527-2006.JISH3100-2006, JISH3250-2006, JISH3300-2006, ASTMB152M-06, ASTMB187, ASTMB75M-02, ASTMB42-02, vb. |
| Kalınlık | 0.1mm ~ 200mm |
| Genişlik | 10mm ~ 2500mm |
| Kimyon) | 99.9% |
| Uzunluk | 10mm ~ 12000mm veya yeniden düzenlendiği gibi |
| Yüzey | Değirmen, cilalı, parlak, saç çizgisi, fırça, damalı, ayna, fırça, antika, kum patlaması, etchingetc |
| Ambalaj detayları | Standart ihracat denize elverişli paket, her türlü ulaşım için uygun veya gerektiği gibi. |
| Ödeme şartları | TT, L/C, Western Union |
| Fiyat süresi | Ex - çalışma, FOB, CFR, CNF, CIF |
| Sevkiyat | Peşinat aldıktan 15-20 gün sonra |
| MTC | Değirmen test sertifikası sevkiyatla birlikte verilir, üçüncü bölüm denetimi kabul edilebilir |
| Sertifika | ISO, SGS ve üçüncü bölüm muayenesi. |
| Konteyner Boyut |
20ft gp: 5898mm (uzunluk) x2352mm (genişlik) x2393mm (yüksek) 40ft gp: 12032mm (uzunluk) x2352mm (genişlik) x2393mm (yüksek) 40ft HC: 12032mm (Lengh) x2352mm (genişlik) x2698mm (yüksek) |
C60800 alüminyum bronz çubuk
| Ürün adı | Kırmızı bakır/bakır çubuk/çubuk |
| Seviye | T1, T2, C10100, C10200, C10300, C10400, C10500, C10700, C10800, C10910, C10920, TP1, TP2, C10930, C11000, C11300, C11400, C11500, C11600, C12000, C12200, C12300, TU1, TU2, C12500, C14200,C14420,C14500,C14510,C14520,C14530,C17200,C19200,C21000,C23000,C26000, C27000,C27400,C28000,C33000,C33200,C37000,C44300,C44400,C44500,C60800,C63020 C65500, C68700, C70400, C70600, C70620, C71000, C71500, C71520, C71640, C72200, vb. |
| Şekil | Yuvarlak, kare, dikdörtgen, düz, vb. |
Spesifikasyonlar |
Çap: 2mm ~ 800mm -round |
| Uzunluk: 3m, 5.8m, 6m, 11.8m, 12m veya gerektiğinde. | |
| Malzeme |
Saf bakır, gümüş bakır, pirinç, teneke bronz, çinko beyaz bakır, oxggen ücretsiz bakır, Berylium bronz, alüminyum bronz, krom zirkonyum bakır |
| Sertlik | 1/16 sert, 1/8 sert, 3/8 sert, 1/4 sert, 1/2hard, tam sert, yumuşak, vb. |
| Yüzey | Değirmen, cilalı, parlak, yağlı, saç çizgisi, fırça, ayna, kum patlaması veya gerektiği gibi. |
| Paketi | Ahşap kutu ve denize elverişli ihracat paketi ile |
| Teslimat süresi | 7 ~ 15 iş günü |
C60800 alüminyum bronz boru
|
Malzeme |
T1,T2,C10100,C10200,C10300,C10400,C10500,C10700,C10800, C10910, C10920, TP1, TP2, C10930, C11000, C11300, C11400, C11500, C11600, C12000, C12200, C12300, TU1, TU2, C12500, C14200, C14420, C14500,C14510,C14520,C14530,C17200,C19200,C21000,C23000, C26000,C27000,C27400,C28000,C33000,C33200,C37000,C44300, C44400,C44500,C60800,C63020,C65500,C68700,C70400,C70600, C70620, C71000, C71500, C71520, C71640, C72200, vb. |
| Şekil | Yuvarlak, kare, dikdörtgen vb. |
|
Spesifikasyonlar |
Duvar kalınlığı: 0.2mm ~ 120mm-round |
| Dış çap: 2mm ~ 910mm-round | |
|
Duvar kalınlığı: 0.2mm ~ 120mm-kare |
|
|
Boyut: 2mm*2mm ~ 1016mm*1016mm-kare |
|
| Duvar kalınlığı: 0.2mm ~ 910mm-dikdörtgen | |
| Boyut: 2mm*4mm ~ 1016mm*1219mm-dikdörtgen | |
|
Uzunluk |
3m, 5.8m, 6m, 11.8m, 12m veya gerektiğinde. |
|
Sertlik |
1/16 sert, 1/8 sert, 3/8 sert, 1/4 sert, 1/2hard, tam sert, yumuşak, vb. |
|
Yüzey |
Değirmen, cilalı, parlak, yağlı, saç çizgisi, fırça, ayna, kum patlaması veya gerektiği gibi. |
C60800 Alüminyum Bronz Tel
| Ürün adı | Bakır/pirinç/bronz alaşım tel |
| Malzeme | C10100,C10200,C10300,C10400,C10500,C10700,C10800,C10910,C10920,C10930, |
| C11000,C11300,C11400,C11500,C11600,C12000,C12200,C12300,C12500,C14200, | |
| C14420,C14500,C14510,C14520,C14530,C17200,C19200,C21000,C23000,C26000, | |
| C27000,C27400,C28000,C33000,C33200,C37000,C44300,C44400,C44500,C60800, | |
| C63000,C65500,C68700,C70400,C70600,C70620,C71000,C71500,C71520,C71640, C72200,C86300,C83600,C95400,C95500,C95800, | |
| H59,62, H65, H68, H70, H80, H85, H90, H96, T1, T2, T3, TU1, TU0, TU2, TP1, TP2, TAG0.1, vb. | |
| Şekil | Yuvarlak, kare, dikdörtgen, oval, yarım - yuvarlak |
| Çap | 8-2000mm veya özelleştirilmiş |
| Kalınlık | 0.3-2mm 3-200mm kurşunsuz |
| Uzunluk | 1-6 metre veya özelleştirilmiş |
| Sertlik | 1/4 sert, 1/2hard, tam sert, yumuşak, vb. |
| Yüzey | Değirmen, cilalı, film - kaplanmış, vb. |
| Fiyat süresi | Ex - çalışma, FOB, CNF, CFR, CIF, FCA, DDP, DDU, vb. |
| Ödeme süresi | TT, L/C, vb. |
| Paketi | Standart dışa aktarma paketi veya gerektiği gibi. |
| Başvuru | Pirinç çubuklar, yüksek korozyonu nedeniyle klimalarda, buzdolaplarında, eklektriklerde yaygın olarak kullanılabilir - dirençli. |
GNEE Diğer Popüler Markalar
| Alaşım | Uygulama senaryoları |
|---|---|
| C10100 / C10200 | Yüksek - frekans elektronik dalga kılavuzları, vakum elektron cihazları, kritik yarı iletken bileşenler. |
| C11000 | Elektrikli kablolama, baralar, transformatörler, genel elektrik bileşenleri, ısı eşanjörleri. |
| C12000 | Sıhhi tesisat boruları, ısı eşanjörleri, HVAC boruları, otomotiv su hatları, kaynaklı basınç kapları. |
| C12200 | Sıhhi tesisat bağlantı parçaları, soğutma borusu, yakıt gaz hatları, içme su sistemleri, çatı yanıp sönmesi. |
| C23000 | Deniz donanımı, kondenser ve ısı eşanjör tüpleri, mimari trim, korozyon - dirençli bağlantı elemanları. |
| C28000 | Mimari cıvatalar, fındık, deniz donanımı, kondenser plakaları, valf gövdeleri, sıcak dövme parçaları. |
| C68700 | Elektrik santrallerinde, tuzdan arındırma tesislerinde ve deniz uygulamalarında kondenser ve ısı eşanjör tüpleri. |
| C70600 | Deniz boru sistemleri, gemi gövdeleri, açık deniz platform boruları, kondenserler, tuzdan arındırma tesisi ekipmanı. |
| C68700 | Elektrik santrallerinde, tuzdan arındırma tesislerinde ve deniz uygulamalarında kondenser ve ısı eşanjör tüpleri. |
Neden Bizi Seçin

Profesyonel bakır boru tedarikçisi
Şirketin, Çin'de önde gelen bakır işleme üretim hatları kümesi var:
Alman ithal Hassas Bakır Tüp Üretim Hattı (yıllık 30.000 ton çıktı)
Japon teknolojisi bakır folyo haddeleme hattı (6μm'ye kadar en ince)
Tam otomatik bakır çubuk sürekli ekstrüzyon hattı
Akıllı bakır levha ve şerit bitirme değirmeni ünitesi
Tüm üretim sürecinin dijitalleştirilmiş kontrolü ve yönetimi MES sistemi aracılığıyla gerçekleştirilir ve ürünlerin boyutsal doğruluğu ± 0.01 mm'ye ulaşabilir.
Teklif için bugün bize ulaşın:sales@gneesteel.com
Ambalaj ve nakliye
GNEE, ihraç edilen bakır borular için profesyonel ambalaj sunar. İlk olarak, oksidasyonu önlemek için anti - pas yağ ve plastik film uyguluyoruz. Ardından, çelik kayışlarla güvenli bir şekilde bağlanırız ve köşe koruyucular ekleriz. Son olarak, boruları ahşap paletlere yerleştirir ve demir veya ahşap kutularla güçlendiririz, bunların okyanus taşımacılığı sırasında - kanıtı ve etki - dirençli, kolay yükleme ve boşaltmayı kolaylaştırır. Tüm ambalajlar ihracat standartlarını karşılar.





Müşteri Ziyaretleri










Sergiye GNE katıldı





