C19210 Bakır Bronz Şerit
Kurşun çerçeve için yüksek performanslı bakır şerit C19210
Soruşturma göndermek
Şimdi konuş
ürün tanıtımı


| Malzeme | Bakır alaşımı |
| Cu (Dk.) | 68.5-71.5% |
| Alaşım Veya Değil | Alaşım mı |
| Menşe Yeri | Çin |
| Başvuru | Çeşitli endüstriler |
| Genişlik | 7mm-600mm veya gerektiği gibi |
| Seviye | BAKIR |
| Model Numarası | C19210 |
| İşleme Hizmeti | DE sarma, Kesme |
| Standart | JIS ASTM DIN EN ISO |
| Sertlik | M,1/2H,3/4H,H,T ( O, H01,H02,H04,H06,H08) |
| Sertifika | ISO9001 |
| Yüzey | Müşteri ihtiyaçları |
| Örnek | Serbestçe |
| Paket | Standart ihracat ambalajı veya gerektiği gibi |
| Boyut | Müşteri Boyutu |
| Paketleme Detayları | Standart ihracat ambalajı veya gerektiği gibi |
| Satış Birimleri: | Tek öğe |
| Tek paket boyutu: | 32X22,5X1 cm |
| Tek brüt ağırlık: | 1.000 kg |
Popüler Etiketler: c19210 bakır bronz şerit, Çin c19210 bakır bronz şerit üreticileri, tedarikçiler, fabrika
Bir çift
Beyaz Bakır BobinBunları da sevebilirsiniz
Soruşturma göndermek














