C68700 Tüp, alüminyum pirinç tüpleri olarak da bilinir, küçük bir alüminyum ilavesi ile - çinko alaşımından yapılır. Bu tüpler mükemmel korozyon direnci, iyi termal iletkenlik ve yüksek mukavemet sunar. Özel uygulamanız için en uygun tüp malzemesini, boyutunu ve konfigürasyonunu belirlemek için mühendislere veya endüstri profesyonellerine danışmak önemlidir. Isı transferini optimize etme, uygun tüp tasarımının seçilmesi ve genel sistem gereksinimleriyle uyumluluğun sağlanması konusunda rehberlik sağlayabilirler.
C68700, alüminyum içeren bir bakır çinko alaşımıdır ve dezinincifikasyona karşı bir inhibitör olarak eklenen az miktarda arseniktir. İnhibe edilen alüminyum pirinç, yüksek hız tuzu ve acı suyun etkisine direnir ve kondensör tüpler için yaygın olarak kullanılır. Alüminyum pirinçin olağanüstü özellikleri, çarpma saldırısına karşı yüksek dirençtir. Bu alaşımın tüpleri, soğutma su hızlarının yüksek olduğu ve amiral pirinç inhibe edilen deniz ve kara elektrik santrallerinde kullanılması önerilir.
Bakır alaşım tüpünün avantajları
Pirinç tüp / bakır nikel / alüminyum tüpün üstün nitelikleri, onları çok çeşitli ticari, endüstriyel ve yerli uygulamalarda ideal ürünler haline getirir. İyi bilinen geleneksel özelliklerine ek olarak, elektrik ve termal iletkenlik, dövülebilirlik ve korozyona karşı direnç - pirinç, günümüzün artan karmaşık taleplerini karşılamak için gereken performans özelliklerini sağlamak için diğer metallerle birleşmede çok daha çok yönlüdür. Müşterilerimizin kesin özelliklerini karşılamak için, Avustralya Wright metal kaynakları, hisse senedi ve dünyanın önde gelen bakır ve pirinç değirmenlerinden ürünler.
Spesifikasyon
| UNS Hayır. | C68700 - BSI No. CZ110 - ISO Adı CUZN22AI2 |
| Kimyasal Comp. (%) | Cu 76 ~ 79 / AL 1.8 ~ 2.5 / Pb 0.07 / Fe 0.06 Maks / Zn REM / AS 0.02 ~ 0.06 |
| ASTM Spec. | B111, B395 |
| ASME Spec. | SB111, SB395 |
| Başvuru | Kondenser, buharlaştırıcı ve ısı eşanjör tüpleri; Damıtıcı boru. |
| Temper | O61 tavlanmış |
Kimyasal özellikler
|
Mülk |
Değer |
|---|---|
| Alüminyum | 1.8 - 2.5 % |
| Arsenik | 0.02 - 0.06 % |
| Bakır | 76 - 79 % |
| Ütü | 0.06 % |
| Yol göstermek | 0.07 % |




Mekanik Özellik
|
Mülk |
Sıcaklık |
Değer |
Yorum |
|---|---|---|---|
| Elastik modül | 23.0 derece | 100-125 GPA | Faraşmış bakır pirinç için tipik |
| Kesme modülü | 23.0 derece | 40 GPA | Faraşmış bakır pirinç için tipik |
| Gerilme mukavemeti | 23.0 derece | 345 MPa | |
| Verim gücü RP0.5 | 23.0 derece | 125 MPa |
Termal mülk
|
Mülk |
Sıcaklık |
Değer |
Yorum |
|---|---|---|---|
| Termal genleşme katsayısı | 23.0 derece | 1.7E-5 - 2.1E-5 1/K | Faraşmış bakır pirinç için tipik |
| Erime noktası | 875 - 1075 derece | Faraşmış bakır pirinç için tipik | |
| Özel ısı kapasitesi | 23.0 derece | 371 - 418 j/(kg · k) | Faraşmış bakır pirinç için tipik |
| Termal iletkenlik | 23.0 derece | 100 - 234 W/(m·K) | Faraşmış bakır pirinç için tipik |
Başvuru
Deniz ısı eşanjörleri,
Kondansatörler
Buharlaştırıcılar
Güç üretimi
Tuzdan arındırma bitkileri
Gemi yapımı
Açık deniz ve deniz uygulamaları
HVAC Sistemleri
GNEE'nin sağlayabileceği bakır ürünler
| Ürün adı | Bakır boru |
| Standart | ASTM, JIS, DIN, GB, AISI, DIN, EN |
| Malzeme | T1, T2, T3, C21000, C22000, C22600, C23000, C24000, C26000, C26130, C26800, C27000, C27200, C46500, C51000, C52100, C53400, C61300, C61400, C63000, C63800, C65100, C65500, H63, H65, H68, H70, H80, H85, H90, H96. |
| Saflık | 99.9% |
| Teknik | Soğuk çekilmiş, sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş ve diğerleri. |
| Yan şekli | Yuvarlak, kare, dikdörtgen, vb |
| Dış çap | 6.35-406mm veya özelleştirilebilir |
| Kalınlık | 0.5-80mm veya özelleştirilebilir |
| Uzunluk | 1-12m veya özelleştirilebilir |
| Yüzey tedavisi | Kaplama, oksidasyon, kaplama, parlatma vb. |
| Tip | Kesintisiz, kaynaklı |
| Köken | Çin |
| Teslimat süresi | 7-15 gün, duruma ve miktara bağlı olarak |
| Fiyat Şartları | EXW, FOB, CIF, CRF, CNF veya diğerleri |
| Yükleme bağlantı noktası | Çin'de herhangi bir liman |
| Ödeme süresi | TT, LC, Cash, PayPal, DP, DA, Western Union veya diğerleri. |
| Başvuru | 1. İnşaat endüstrisi2. Mekanik Üretim, Enerji Ekstraksiyonu3. Ev cihaz endüstrisi, soğutma endüstrisi, ulaşım endüstrisi, ev dekorasyonu ve banyo4. İletişim teknolojisi, altyapı, belediye boru hattı ağı, vb. |
| Ambalajlama | Paket, PVC çantası, naylon kemer, kablo kravat, standart ihracat denize elverişli paket veya reque olarak |
| Hizmet İşleme | Bükme, kaynak, çeyizleme, yumruklama, kesme ve diğerleri |
| Tolerans | ±1% |
|
Standart |
ASTMB152, B187, B133, B301, B196, B441, B465, JISH3250-2006, |
|
Malzeme |
C10100,C10200,C10300,C10400,C10500,C10700,C10800,C10910,C10920, |
|
Çap |
3mm ~ 800mm |
|
Uzunluk |
1.0m 5.8m, 6m veya gerektiği gibi |
|
İhraç etmek |
Singapur, Hindistan, Polonya, Endonezya, Ukrayna, İspanya, Kore, Tayland, Kanada, ABD, |
|
Konteyner boyutu |
20ft gp: 5898mm (uzunluk) x2352mm (genişlik) x2393mm (yüksek) |
|
Fiyat süresi |
Ex - çalışma, FOB, CFR, CIF, vb. |
|
Başvuru |
Bakır Bar, Tekne Binası, Savaş Endüstrisi, Otomobil Endüstrisi ve İletişimde yaygın olarak kullanılmaktadır. |
|
Paketi |
Standart ihracat denize elverişli paket, her türlü ulaşım için uygun veya gerektiği gibi. |
|
Temas etmek |
Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. |
|
Ürün adı |
Bakır şerit / bakır bant / bakır levhalar bobin |
|
Şekil |
şerit, bant, bant, bobin, rulo |
|
Standart |
ASTM, ISO, JIS, DIN, GB, EN |
|
Seviye |
ASTM: C10100, C10200, C10300, C10400, C10500, C10700, C10800, C10910, C10920, |
|
Moq |
300kg |
|
Temper |
1/4 sert, 1/2hard, tam sert, yumuşak, vb. |
|
Yüzey |
Değirmen kaplaması, cilalı, eloksal, fırçalama, kum patlatma, toz boyası, vb. |
|
Ödeme şartları |
T/T, L/C, Western Union, PayPal |
|
Fiyat Şartları |
CIF, CFR, FOB, CIF, EXW, CNF |
|
Genişlik |
0.1-1500mm veya özelleştirilmiş |
|
Kalınlık |
0.1-50mm veya özelleştirilmiş |
|
Paketi |
Standart ihracat denize elverişli paket veya gerektiği gibi. |
|
Teslimat süresi |
Depozito aldıktan yaklaşık 7 ~ 10 iş günü |
|
Başvuru |
1) Daha fazla mutfak eşyası. |
|
Ürün adı |
Bakır tel |
|
Tip |
Yalıtılmış |
|
Ödeme süresi |
TT/Ticaret Sigortası/Kredi Kartı |
|
Teslimat süresi |
7-30 gün (miktara bağlı) |
|
Nakliye şartları |
FOB CIF DDP EXW |
|
Termal sınıf |
130/155/180/200/220 C |
|
Çap |
0.04mm-6.0mm |
|
Emaye tipi |
Polyester/poliüretan/poliesterimid/poliamid - IMID |
|
Başvuru |
Motor Transformatör Fan Hoparlörü |
|
Şef içeriği |
99% |
Bakır CNC işlenmiş parçalar
|
Ürün adı |
Bakır tel |
|
Tip |
Yalıtılmış |
|
Ödeme süresi |
TT/Ticaret Sigortası/Kredi Kartı |
|
Teslimat süresi |
7-30 gün (miktara bağlı) |
|
Nakliye şartları |
FOB CIF DDP EXW |
|
Termal sınıf |
130/155/180/200/220 C |
|
Çap |
0.04mm-6.0mm |
|
Emaye tipi |
Polyester/poliüretan/poliesterimid/poliamid - IMID |
|
Başvuru |
Motor Transformatör Fan Hoparlörü |
|
Şef içeriği |
99% |

Hakkımızda
2008 yılında kurulan, premium bakır ürünleri ihraç etme konusunda uzmanlaşıyoruz. Üretimimiz sürekli döküm hatları ve hassas çizim makineleri kaldırır. Eddy akım testi ve spektrometre analizi de dahil olmak üzere titiz kalite kontrolü, bakır tüplerimizin ve bobinlerimizin küresel uygulamalar için üstün performansını garanti eder.
Herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen hemen bizimle iletişime geçin!
E -posta Adresi:sales@gneemetal.com
Metrekare inşa edilmiş
Kurumsal çalışanlar
İşbirliği ortağı
Yıllık Deneyim




