Bakır - Kaplamalı Bundy tüpü, dış yüzeyine uygulanan bir bakır kaplamalı çelik bir tüpten oluşan bir boru türüdür. Bundy tüpünün kendisi tipik olarak mukavemet ve dayanıklılık sağlayan düşük - karbon çelikten yapılmıştır. Bakır kaplama, çelik tüpün dış yüzeyine bir bakır tabakası biriktirildiği elektroplatma adı verilen bir işlem yoluyla uygulanır.
Bundy tüpündeki bakır kaplama birkaç amaca hizmet eder:
Korozyon direnci: Bakır kaplama, altta yatan çelik tüpü pastan ve diğer bozulma formlarından koruyarak korozyona mükemmel bir direnç sağlar. Bu, borunun nem, sıvılar veya diğer aşındırıcı maddelerle temas ettiği uygulamalar için bakır - kaplı Bundy tüpünü uygun hale getirir.
Isı Transferi: Bakır, ısı söz konusu olduğunda oldukça iletken bir metaldir ve Bundy tüpü üzerindeki bakır kaplama tüpün ısı transfer yeteneklerini arttırır. Bu, soğutma ve klima sistemlerinde olduğu gibi verimli ısı değişiminin gerekli olduğu uygulamalarda yararlı hale getirir.
Elektriksel iletkenlik: Bakır aynı zamanda mükemmel bir elektrik iletkenidir. Bakır - kaplamalı Bundy tüpünün birincil amacı elektriksel iletim olmasa da, bakır kaplama belirli uygulamalarda bazı elektriksel iletkenlik avantajları sağlayabilir.
Bakır - Kaplamalı Bundy Tüp, korozyon direnci, ısı transfer verimliliği ve dayanıklılığı nedeniyle otomotiv, soğutma, klima ve sıhhi tesisat endüstrilerinde yaygın olarak kullanılır. Tamamen bakır tüplere - etkili bir alternatif sunarken, çeşitli uygulamalar için gereken istenen özellikleri sağlar.
Fiziksel performans parametreleri
| Gerilme mukavemeti | 180MPA'dan büyük veya eşit |
| Verim gücü | 290MPa'dan büyük veya eşit |
| Genişleme oranı | % 25'ten büyük veya eşit |
| HR30T | 68'den az veya daha az |
| İç temizlik | 0.16g/suqare metreden daha az veya eşit |
Boyut ve Tolerans
| Dış çap (φ) |
Çap Tolerans (mm) |
Duvar kalınlığı (mm) | Duvar kalınlığı toleransı (mm) | Basınç Direnci (MPA) | Patlama basıncı (MPA) |
| 4.76(3/16″) | ±0.05 |
0.7 |
+0.05/-0.08 | 41.2 | 110 |
| 6 | ±0.08 | ±0.08 | 32.7 | 85 | |
| 6.35(1/4″) | ±0.08 | ±0.08 | 30.9 | 78 | |
| 8(5/16″) | ±0.1 | ±0.08 | 24.5 | 67.5 | |
| 9.52(3/8″) | ±0.1 | ±0.08 | 20.6 | 57 | |
| 10 | ±0.1 | ±0.08 | 19.6 | 55 | |
| 12 | ±0.1 | ±0.08 | 16.3 | 32 | |
| 10 | ±0.1 |
1 |
±0.08 | 28 | 65 |
| 12 | ±0.1 | ±0.08 | 23.3 | 56 |
Başvuru
Otomotiv endüstrisi
Soğutma ve klima ıslatma sistemleri
Sıhhi tesisat ve su dağılımı
Endüstriyel uygulamalar
Güneş termal sistemleri
Tıbbi ve laboratuvar ekipmanı




GNEE'nin sağlayabileceği bakır ürünler
| Ürün adı | Bakır boru |
| Standart | ASTM, JIS, DIN, GB, AISI, DIN, EN |
| Malzeme | T1, T2, T3, C21000, C22000, C22600, C23000, C24000, C26000, C26130, C26800, C27000, C27200, C46500, C51000, C52100, C53400, C61300, C61400, C63000, C63800, C65100, C65500, H63, H65, H68, H70, H80, H85, H90, H96. |
| Saflık | 99.9% |
| Teknik | Soğuk çekilmiş, sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş ve diğerleri. |
| Yan şekli | Yuvarlak, kare, dikdörtgen, vb |
| Dış çap | 6.35-406mm veya özelleştirilebilir |
| Kalınlık | 0.5-80mm veya özelleştirilebilir |
| Uzunluk | 1-12m veya özelleştirilebilir |
| Yüzey tedavisi | Kaplama, oksidasyon, kaplama, parlatma vb. |
| Tip | Kesintisiz, kaynaklı |
| Köken | Çin |
| Teslimat süresi | 7-15 gün, duruma ve miktara bağlı olarak |
| Fiyat Şartları | EXW, FOB, CIF, CRF, CNF veya diğerleri |
| Yükleme bağlantı noktası | Çin'de herhangi bir liman |
| Ödeme süresi | TT, LC, Cash, PayPal, DP, DA, Western Union veya diğerleri. |
| Başvuru | 1. İnşaat endüstrisi2. Mekanik Üretim, Enerji Ekstraksiyonu3. Ev cihaz endüstrisi, soğutma endüstrisi, ulaşım endüstrisi, ev dekorasyonu ve banyo4. İletişim teknolojisi, altyapı, belediye boru hattı ağı, vb. |
| Ambalajlama | Bundle, PVC çantası, naylon kemer, kablo kravat, standart ihracat denize elverişli paket veya reque olarak |
| Hizmet İşleme | Bükme, kaynak, çeyizleme, yumruklama, kesme ve diğerleri |
| Tolerans | ±1% |
|
Standart |
ASTMB152, B187, B133, B301, B196, B441, B465, JISH3250-2006, |
|
Malzeme |
C10100,C10200,C10300,C10400,C10500,C10700,C10800,C10910,C10920, |
|
Çap |
3mm ~ 800mm |
|
Uzunluk |
1.0m 5.8m, 6m veya gerektiği gibi |
|
İhraç etmek |
Singapur, Hindistan, Polonya, Endonezya, Ukrayna, İspanya, Kore, Tayland, Kanada, ABD, |
|
Konteyner boyutu |
20ft gp: 5898mm (uzunluk) x2352mm (genişlik) x2393mm (yüksek) |
|
Fiyat süresi |
Ex - çalışma, FOB, CFR, CIF, vb. |
|
Başvuru |
Bakır Bar, Tekne Binası, Savaş Endüstrisi, Otomobil Endüstrisi ve İletişimde yaygın olarak kullanılmaktadır. |
|
Paketi |
Standart ihracat denize elverişli paket, her türlü ulaşım için uygun veya gerektiği gibi. |
|
Temas etmek |
Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. |
|
Ürün adı |
Bakır şerit / bakır bant / bakır levha bobin |
|
Şekil |
şerit, bant, bant, bobin, rulo |
|
Standart |
ASTM, ISO, JIS, DIN, GB, EN |
|
Seviye |
ASTM: C10100, C10200, C10300, C10400, C10500, C10700, C10800, C10910, C10920, |
|
Moq |
300kg |
|
Temper |
1/4 sert, 1/2hard, tam sert, yumuşak, vb. |
|
Yüzey |
Değirmen kaplaması, cilalı, eloksal, fırçalama, kum patlatma, toz boyası, vb. |
|
Ödeme şartları |
T/T, L/C, Western Union, PayPal |
|
Fiyat Şartları |
CIF, CFR, FOB, CIF, EXW, CNF |
|
Genişlik |
0.1-1500mm veya özelleştirilmiş |
|
Kalınlık |
0.1-50mm veya özelleştirilmiş |
|
Paketi |
Standart ihracat denize elverişli paket veya gerektiği gibi. |
|
Teslimat süresi |
Depozito aldıktan yaklaşık 7 ~ 10 iş günü |
|
Başvuru |
1) Daha fazla mutfak. |
|
Ürün adı |
Bakır tel |
|
Tip |
Yalıtılmış |
|
Ödeme süresi |
TT/Ticaret Sigortası/Kredi Kartı |
|
Teslimat süresi |
7-30 gün (miktara bağlı) |
|
Nakliye şartları |
FOB CIF DDP EXW |
|
Termal sınıf |
130/155/180/200/220 C |
|
Çap |
0.04mm-6.0mm |
|
Emaye tipi |
Polyester/poliüretan/poliesterimid/poliamid - IMID |
|
Başvuru |
Motor Transformatör Fan Hoparlörü |
|
Şef içeriği |
99% |
Bakır CNC işlenmiş parçalar
|
Ürün adı |
Bakır tel |
|
Tip |
Yalıtılmış |
|
Ödeme süresi |
TT/Ticaret Sigortası/Kredi Kartı |
|
Teslimat süresi |
7-30 gün (miktara bağlı) |
|
Nakliye şartları |
FOB CIF DDP EXW |
|
Termal sınıf |
130/155/180/200/220 C |
|
Çap |
0.04mm-6.0mm |
|
Emaye tipi |
Polyester/poliüretan/poliesterimid/poliamid - IMID |
|
Başvuru |
Motor Transformatör Fan Hoparlörü |
|
Şef içeriği |
99% |

Hakkımızda
2008 yılında kurulan, premium bakır ürünleri ihraç etme konusunda uzmanlaşıyoruz. Üretimimiz sürekli döküm hatları ve hassas çizim makineleri kaldırır. Eddy akım testi ve spektrometre analizi de dahil olmak üzere titiz kalite kontrolü, bakır tüplerimizin ve bobinlerimizin küresel uygulamalar için üstün performansını garanti eder.
Herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen hemen bizimle iletişime geçin!
E -posta Adresi:sales@gneemetal.com
Metrekare inşa edilmiş
Kurumsal çalışanlar
İşbirliği ortağı
Yıllık Deneyim




