1) GB/T8890/ASTM B111/JIS H3300/BS EN12451 Standartları vb.
2) Malzeme Tanımı: BFE10-1-1 / C70600 / C7060X / CUNI10FE1MN / CUNI9010 / CU90NI10 ve BFE30NI10 ve CUNI30MN1FE / CUNI7030 / CU70NI30 veya diğer alaşım
Bakır Malzeme Markası - Nikel Alaşım Tüpü:
| Seviye | Amerika | U.K | Almanya | Japonya |
| Çin BG | ASTM | BS | Dinlemek | JIS H |
| BFE10-1-1 | C70600 | CN102 | Cuni10Fe1mn | C7060 |
| BFE30-1-1 | C71500 | CN107 | Cuni30mn1fe | C7150 |
3) Tüpler Temper: Tüm tempers mevcuttur (Mallar Tedarik Durumu: Tavalı Durum)
4) Boyutlar: dış çap: 5-419mm, duvar kalınlığı: 0.5-10mm veya alıcıların gereksinimlerine göre ve ayrıca alıcının kararlarına tabi uzunluk ve tolerans.
5) Tüpler iyi düzlükte, hem iç hem de dışarıdaki temiz yüzey ile
6) Uygulama Aralığı: Bakır - Kondenser ve ısı için nikel alaşım tüpü - eşanjörler, su buharlaştırıcıları, kazanç ısı eşanjörleri, hava soğutucuları, bez buharlı kondansatörler, buhar ejektörü, türbin yağı soğutucuları, akaryakıt ısıtıcıları, basılı inter ve sonra soğutucular, firrules, petrol gidip gelme, basılı ve sonra soğutucu ve sonra soğutucu ve sonra soğutucu ve sonra soğutucu ve sonra soğutucu ve sonra soğutucu ve sonra soğutucu ve sonra soğutucu ve sonra soğutucu ve sonra soğutucu hava ve sonra soğutucu ve sonra
C70600 Bakır Nikel "90/10" ASTM B151, MIL C15726F, SAE J461, SAE J463C70600 (C715), bakır nikel, özellikle deniz tuzlu su ortamlarında mükemmel korozyon direnci sunar. Deniz suyu servisi için seçilen ana, dövülmüş bakır - nikel alaşımları yüzde 10 veya 30 nikel içerir. Ayrıca, iyi korozyon direncini korumak için gerekli olan önemli demir ve manganez ilavelerine sahiptirler.
Mekanik özellikleriUNS C70600 boruIsıl işlemden sonra.
| Temper | Gerilme str. | Verim Str. | Uzun. | Rockwell | |||
| B | C | F | 30T | ||||
| H55 | 414MPA (60KSI) | 393MPA (57ksi) | 10% | 72 | - | 100 | 70 |
| OS025 | 303MPA (44ksi) | 110MPA (16ksi) | 42% | 15 | - | 65 | 26 |
UNS C70600 bakır alaşımının kimyasal bileşimi aşağıdaki tabloda özetlenmiştir.
| Unsurlar | İçerik (%) |
| Nikel, Ni | 9.0-11.0 |
| Demir, Fe | 1.0-1.8 |
| Çinko, Zn | 1.0 |
| Manganez, MN | 1.0 |
| Kurşun, PB | 0.05 |
| Bakır, cu | Geri kalan |




UNS C70600 bakır alaşımı için eşdeğer malzemeler aşağıdaki tabloda verilmiştir.
| ASME SB111 | ASME SB171 | ASME SB359 | ASME SB466 | ASME SB467 |
| ASME SB395 | ASME SB543 | ASTM B111 | ASTM B151 | ASTM B122 |
| ASTM B171 | ASTM B359 | ASTM B395 | ASTM B432 | ASTM B466 |
| ASTM B469 | ASTM B543 | ASTM B608 | DIN 2.0872 | MIL C-15726 |
| MIL T-15005 | MIL T-16420 | MIL T-22214 | SAE J461 | SAE J463 |
GNEE'nin sağlayabileceği bakır ürünler
| Ürün adı | Bakır boru |
| Standart | ASTM, JIS, DIN, GB, AISI, DIN, EN |
| Malzeme | T1, T2, T3, C21000, C22000, C22600, C23000, C24000, C26000, C26130, C26800, C27000, C27200, C46500, C51000, C52100, C53400, C61300, C61400, C63000, C63800, C65100, C65500, H63, H65, H68, H70, H80, H85, H90, H96. |
| Saflık | 99.9% |
| Teknik | Soğuk çekilmiş, sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş ve diğerleri. |
| Yan şekli | Yuvarlak, kare, dikdörtgen, vb |
| Dış çap | 6.35-406mm veya özelleştirilebilir |
| Kalınlık | 0.5-80mm veya özelleştirilebilir |
| Uzunluk | 1-12m veya özelleştirilebilir |
| Yüzey tedavisi | Kaplama, oksidasyon, kaplama, parlatma vb. |
| Tip | Kesintisiz, kaynaklı |
| Köken | Çin |
| Teslimat süresi | 7-15 gün, duruma ve miktara bağlı olarak |
| Fiyat Şartları | EXW, FOB, CIF, CRF, CNF veya diğerleri |
| Yükleme bağlantı noktası | Çin'de herhangi bir liman |
| Ödeme süresi | TT, LC, Cash, PayPal, DP, DA, Western Union veya diğerleri. |
| Başvuru | 1. İnşaat endüstrisi2. Mekanik Üretim, Enerji Ekstraksiyonu3. Ev cihaz endüstrisi, soğutma endüstrisi, ulaşım endüstrisi, ev dekorasyonu ve banyo4. İletişim teknolojisi, altyapı, belediye boru hattı ağı, vb. |
| Ambalajlama | Bundle, PVC çantası, naylon kemer, kablo kravat, standart ihracat denize elverişli paket veya reque olarak |
| Hizmet İşleme | Bükme, kaynak, çeyizleme, yumruklama, kesme ve diğerleri |
| Tolerans | ±1% |
|
Standart |
ASTMB152, B187, B133, B301, B196, B441, B465, JISH3250-2006, |
|
Malzeme |
C10100,C10200,C10300,C10400,C10500,C10700,C10800,C10910,C10920, |
|
Çap |
3mm ~ 800mm |
|
Uzunluk |
1.0m 5.8m, 6m veya gerektiği gibi |
|
İhraç etmek |
Singapur, Hindistan, Polonya, Endonezya, Ukrayna, İspanya, Kore, Tayland, Kanada, ABD, |
|
Konteyner boyutu |
20ft gp: 5898mm (uzunluk) x2352mm (genişlik) x2393mm (yüksek) |
|
Fiyat süresi |
Ex - çalışma, FOB, CFR, CIF, vb. |
|
Başvuru |
Bakır Bar, Tekne Binası, Savaş Endüstrisi, Otomobil Endüstrisi ve İletişimde yaygın olarak kullanılmaktadır. |
|
Paketi |
Standart ihracat denize elverişli paket, her türlü ulaşım için uygun veya gerektiği gibi. |
|
Temas etmek |
Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. |
|
Ürün adı |
Bakır şerit / bakır bant / bakır levha bobin |
|
Şekil |
şerit, bant, bant, bobin, rulo |
|
Standart |
ASTM, ISO, JIS, DIN, GB, EN |
|
Seviye |
ASTM: C10100, C10200, C10300, C10400, C10500, C10700, C10800, C10910, C10920, |
|
Moq |
300kg |
|
Temper |
1/4 sert, 1/2hard, tam sert, yumuşak, vb. |
|
Yüzey |
Değirmen kaplaması, cilalı, eloksal, fırçalama, kum patlatma, toz boyası, vb. |
|
Ödeme şartları |
T/T, L/C, Western Union, PayPal |
|
Fiyat Şartları |
CIF, CFR, FOB, CIF, EXW, CNF |
|
Genişlik |
0.1-1500mm veya özelleştirilmiş |
|
Kalınlık |
0.1-50mm veya özelleştirilmiş |
|
Paketi |
Standart ihracat denize elverişli paket veya gerektiği gibi. |
|
Teslimat süresi |
Depozito aldıktan yaklaşık 7 ~ 10 iş günü |
|
Başvuru |
1) Daha fazla mutfak. |
|
Ürün adı |
Bakır tel |
|
Tip |
Yalıtılmış |
|
Ödeme süresi |
TT/Ticaret Sigortası/Kredi Kartı |
|
Teslimat süresi |
7-30 gün (miktara bağlı) |
|
Nakliye şartları |
FOB CIF DDP EXW |
|
Termal sınıf |
130/155/180/200/220 C |
|
Çap |
0.04mm-6.0mm |
|
Emaye tipi |
Polyester/poliüretan/poliesterimid/poliamid - IMID |
|
Başvuru |
Motor Transformatör Fan Hoparlörü |
|
Şef içeriği |
99% |
Bakır CNC işlenmiş parçalar
|
Ürün adı |
Bakır tel |
|
Tip |
Yalıtılmış |
|
Ödeme süresi |
TT/Ticaret Sigortası/Kredi Kartı |
|
Teslimat süresi |
7-30 gün (miktara bağlı) |
|
Nakliye şartları |
FOB CIF DDP EXW |
|
Termal sınıf |
130/155/180/200/220 C |
|
Çap |
0.04mm-6.0mm |
|
Emaye tipi |
Polyester/poliüretan/poliesterimid/poliamid - IMID |
|
Başvuru |
Motor Transformatör Fan Hoparlörü |
|
Şef içeriği |
99% |

Hakkımızda
2008 yılında kurulan, premium bakır ürünleri ihraç etme konusunda uzmanlaşıyoruz. Üretimimiz sürekli döküm hatları ve hassas çizim makineleri kaldırır. Eddy akım testi ve spektrometre analizi de dahil olmak üzere titiz kalite kontrolü, bakır tüplerimizin ve bobinlerimizin küresel uygulamalar için üstün performansını garanti eder.
Herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen hemen bizimle iletişime geçin!
E -posta Adresi:sales@gneemetal.com
Metrekare inşa edilmiş
Kurumsal çalışanlar
İşbirliği ortağı
Yıllık Deneyim




