ASTM B111-C44300özellikle iç termal enerji santrallerinde, korozif sıvılarla temas halinde ısı eşanjörleri ve kanalları yapmak için kullanılan iyi mekanik özelliklere sahip bir tür Amerikan standart teneke pirinç borudur. Eser miktarda arsenik, alaşımın korozyon direncini daha da iyileştirerek dekinincifikasyon korozyonunu inhibe edebilir. C44300, iyi mekanik özelliklere sahiptir.
Korozif sıvılarla temas halinde ısı eşanjörleri ve boruların üretiminde, özellikle iç termal enerji santrallerinde, yüksek - mukavemet üretiminde yaygın olarak kullanılır - dirençli ısı değiştirici kondanser tüpü. Son araştırmalar, C44300'deki bor, nikel ve diğer eser elementlerin eklenmesinin alaşımın korozyon direncini daha iyi iyileştirebileceğini kanıtladı.
.ASTM B 111 C44300'ün özellikleri
Yüksek elektrik ve termal iletkenlik
korozyon direnci
ılımlı güç
Kolay işleme ve şekillendirme
Yüksek sıcaklık yumuşamaya karşı iyi direnç
ASTM B 111 C44300 Kimyasal Bileşim
Amirallik Metalleri, B, C ve D
| Gibi | Cu | Fe | Pb | Sn | Zn | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Min/maks. | 0.02 - 0.06 | 70.0 - 73.0 | 0.06 | 0.07 | 0.8 - 1.2 | Rem |
| Adaylar | 0.0400 | 71.0000 | - | - | 1.0000 | 28.0000 |
ASTM B 111 C44300Fiziksel Özellikler
| Termal genleşme katsayısı | 11.2 10-68-572 F) |
| Yoğunluk | 0.308 lb/in3 @ 68 f |
| Elektriksel iletkenlik | %25 IACS @ 68 f |
| Elektrik direnci | 41.5 ohm - cmil/ft @ 68 f |
| Eritme Noktası Bizi sıvı | 1720 F |
| Eritme Noktası Bizi Katı | 1650 F |
| Gerginlikte esneklik modülleri | 16000 KSI |
| Sertlik modülleri | 6000 KSI |
| Özgül ağırlık | 8.53 |
| Özel ısı kapasitesi | 0.09 btu/ lb/ derece f @ 68 f |
| Termal iletkenlik | 64.0 BTU/HR.FT2. Derece f @ 68 derece f |




ASTM B 111 C44300MekanikÖzellikler
| ÖZELLİKLER | METRİK | Emperyal |
| Gerilme mukavemeti | 331-379 MPA | 48000-55000 psi |
| Verim mukavemeti (öfkeye bağlı) | 124-152 MPA | 18000-22000 psi |
| Molada Uzatma | 65% | 65% |
| Sürünme gücü | 0.370 MPa | 53.7 psi |
ASTM B 111 C44300 Uygulama
ısı eşanjörü
kondansatör
buharlaştırıcı
Havacılık
yağ
Kimyasal
GNEE'nin sağlayabileceği bakır ürünler
| Ürün adı | Bakır boru |
| Standart | ASTM, JIS, DIN, GB, AISI, DIN, EN |
| Malzeme | T1, T2, T3, C21000, C22000, C22600, C23000, C24000, C26000, C26130, C26800, C27000, C27200, C46500, C51000, C52100, C53400, C61300, C61400, C63000, C63800, C65100, C65500, H63, H65, H68, H70, H80, H85, H90, H96. |
| Saflık | 99.9% |
| Teknik | Soğuk çekilmiş, sıcak haddelenmiş, soğuk haddelenmiş ve diğerleri. |
| Yan şekli | Yuvarlak, kare, dikdörtgen, vb |
| Dış çap | 6.35-406mm veya özelleştirilebilir |
| Kalınlık | 0.5-80mm veya özelleştirilebilir |
| Uzunluk | 1-12m veya özelleştirilebilir |
| Yüzey tedavisi | Kaplama, oksidasyon, kaplama, parlatma vb. |
| Tip | Kesintisiz, kaynaklı |
| Köken | Çin |
| Teslimat süresi | 7-15 gün, duruma ve miktara bağlı olarak |
| Fiyat Şartları | EXW, FOB, CIF, CRF, CNF veya diğerleri |
| Yükleme bağlantı noktası | Çin'de herhangi bir liman |
| Ödeme süresi | TT, LC, Cash, PayPal, DP, DA, Western Union veya diğerleri. |
| Başvuru | 1. İnşaat endüstrisi2. Mekanik Üretim, Enerji Ekstraksiyonu3. Ev cihaz endüstrisi, soğutma endüstrisi, ulaşım endüstrisi, ev dekorasyonu ve banyo4. İletişim teknolojisi, altyapı, belediye boru hattı ağı, vb. |
| Ambalajlama | Bundle, PVC çantası, naylon kemer, kablo kravat, standart ihracat denize elverişli paket veya reque olarak |
| Hizmet İşleme | Bükme, kaynak, çeyizleme, yumruklama, kesme ve diğerleri |
| Tolerans | ±1% |
|
Standart |
ASTMB152, B187, B133, B301, B196, B441, B465, JISH3250-2006, |
|
Malzeme |
C10100,C10200,C10300,C10400,C10500,C10700,C10800,C10910,C10920, |
|
Çap |
3mm ~ 800mm |
|
Uzunluk |
1.0m 5.8m, 6m veya gerektiği gibi |
|
İhraç etmek |
Singapur, Hindistan, Polonya, Endonezya, Ukrayna, İspanya, Kore, Tayland, Kanada, ABD, |
|
Konteyner boyutu |
20ft gp: 5898mm (uzunluk) x2352mm (genişlik) x2393mm (yüksek) |
|
Fiyat süresi |
Ex - çalışma, FOB, CFR, CIF, vb. |
|
Başvuru |
Bakır Bar, Tekne Binası, Savaş Endüstrisi, Otomobil Endüstrisi ve İletişimde yaygın olarak kullanılmaktadır. |
|
Paketi |
Standart ihracat denize elverişli paket, her türlü ulaşım için uygun veya gerektiği gibi. |
|
Temas etmek |
Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen benimle iletişime geçmekten çekinmeyin. |
|
Ürün adı |
Bakır şerit / bakır bant / bakır levha bobin |
|
Şekil |
şerit, bant, bant, bobin, rulo |
|
Standart |
ASTM, ISO, JIS, DIN, GB, EN |
|
Seviye |
ASTM: C10100, C10200, C10300, C10400, C10500, C10700, C10800, C10910, C10920, |
|
Moq |
300kg |
|
Temper |
1/4 sert, 1/2hard, tam sert, yumuşak, vb. |
|
Yüzey |
Değirmen kaplaması, cilalı, eloksal, fırçalama, kum patlatma, toz boyası, vb. |
|
Ödeme şartları |
T/T, L/C, Western Union, PayPal |
|
Fiyat Şartları |
CIF, CFR, FOB, CIF, EXW, CNF |
|
Genişlik |
0.1-1500mm veya özelleştirilmiş |
|
Kalınlık |
0.1-50mm veya özelleştirilmiş |
|
Paketi |
Standart ihracat denize elverişli paket veya gerektiği gibi. |
|
Teslimat süresi |
Depozito aldıktan yaklaşık 7 ~ 10 iş günü |
|
Başvuru |
1) Daha fazla mutfak eşyası. |
|
Ürün adı |
Bakır tel |
|
Tip |
Yalıtılmış |
|
Ödeme süresi |
TT/Ticaret Sigortası/Kredi Kartı |
|
Teslimat süresi |
7-30 gün (miktara bağlı) |
|
Nakliye şartları |
FOB CIF DDP EXW |
|
Termal sınıf |
130/155/180/200/220 C |
|
Çap |
0.04mm-6.0mm |
|
Emaye tipi |
Polyester/poliüretan/poliesterimid/poliamid - IMID |
|
Başvuru |
Motor Transformatör Fan Hoparlörü |
|
Şef içeriği |
99% |
Bakır CNC işlenmiş parçalar
|
Ürün adı |
Bakır tel |
|
Tip |
Yalıtılmış |
|
Ödeme süresi |
TT/Ticaret Sigortası/Kredi Kartı |
|
Teslimat süresi |
7-30 gün (miktara bağlı) |
|
Nakliye şartları |
FOB CIF DDP EXW |
|
Termal sınıf |
130/155/180/200/220 C |
|
Çap |
0.04mm-6.0mm |
|
Emaye tipi |
Polyester/poliüretan/poliesterimid/poliamid - IMID |
|
Başvuru |
Motor Transformatör Fan Hoparlörü |
|
Şef içeriği |
99% |

Hakkımızda
2008 yılında kurulan, premium bakır ürünleri ihraç etme konusunda uzmanlaşıyoruz. Üretimimiz sürekli döküm hatları ve hassas çizim makineleri kaldırır. Eddy akım testi ve spektrometre analizi de dahil olmak üzere titiz kalite kontrolü, bakır tüplerimizin ve bobinlerimizin küresel uygulamalar için üstün performansını garanti eder.
Herhangi bir yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen hemen bizimle iletişime geçin!
E -posta Adresi:sales@gneemetal.com
Metrekare inşa edilmiş
Kurumsal çalışanlar
İşbirliği ortağı
Yıllık Deneyim




